Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

SP w Dębsku: Jedz zdrowo, wyglądaj bombowo!


Okazuje się, że wizyta u lekarza czy chociażby polecanego przez przyjaciółkę dietetyka nie jest konieczna, gdy uczestniczyło się w prezentacji scenicznej zaaplikowanej odbiorcom w Szkole Podstawowej w Dębsku.


Młodzi aktorzy (w ich role wcielili się uczniowie klas II i III) wyposażeni w pełną gamę oddziaływań scenicznych, wśród których kostiumy, charakteryzacja i rekwizyty pełniły wiodącą rolę, zaordynowali szereg przepisów na to, jak zdrowym być. A ich słowa skutecznie trafiały do adresatów, gdyż poziom wiarygodności i skala perswazji tekstów, zarówno mówionych jak śpiewanych, uległa  skutecznemu  podwyższeniu za sprawą przepięknych kolorowych strojów wykonanych nakładem rodzicielskich zabiegów. Bo jakże nie wierzyć pulchnej Mandarynce, która kusi: „ Chcesz wyglądać zdrowo? Zjadaj mnie w syropie, zjadaj na surowo” czy rumianemu Buraczkowi, zapewniającemu: „Gdy polubisz mnie szalenie, uśmiech masz na zamówienie!”.

Wszystkim opiniom skwapliwie przytakiwał dr Zdrówko, jeśli zaś kogoś to nie przekonuje, zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z reżyserem przedstawienia panią Renatą Zawieruchą.

źródło i fot. SP w Dębsku

Nie wybrano galeria lub galeria została usunięta

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x