Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
lotos subway mlawa
Logo
meblolux

Skuter kontra „osobówka”. Zderzenie pod Głużkiem


Dziś kilka minut przed godziną 18 – tą na drodze powiatowej relacji Mława – Szreńsk pomiędzy miejscowościami Głużek i Bogurzyn samochód osobowy zderzył się ze skuterem. Ciężej poszkodowany został kierowca skutera, pomocy medycznej udzielili mu strażacy i ratownicy medyczni. Poszkodowany najprawdopodobniej trafi do mławskiego szpitala. Droga na odcinku Głużek – Bogurzyn chwilowo jest nieprzejezdna, ale już kończą się działania ratownicze. Policja obecna na miejscu zdarzenia ustala jego przebieg.

Słoneczne ogrody Mława

red.

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

1
KOMENTARZE

1500
Pod Pis

Wszysy uważajmy jak wracamy do domu po fajrancie..
Skuter osobówka tir.. nieważne Kultura na drodze i bedzie mniej kolizji i gorźniejszych zdarzeń