Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Piwo w butelkach zanieczyszczone szkłem. GIS ostrzega


Jak informuje Główny Inspektorat Sanitarny, partia zielonych butelek piwa Stella Artois, 330 ml. obarczona jest wadą – przy otwieraniu odłamujące się fragmenty szyjki mogą dostawać się do piwa.


„Produkt może być zanieczyszczony szkłem w związku z wadą butelek polegającą na możliwym odłamaniu się małych fragmentów szkła przy otwarciu kapsla i przedostania się ich do piwa” – informuje Inspektorat w komunikacie.

Producent piwa firma Anheuser-Busch InBev za pośrednictwem firmy UDH Sp. z o.o. będącej dystrybutorem produktu w Polsce, wezwał już do wycofania z polskiego rynku ograniczonej liczby zielonych butelek piwa Stella Artois Export. Ustalono również, że butelki potencjalnie dotknięte wadą, zostały wyprodukowane przez zewnętrznego dostawcę, jednego z wielu dostarczających bezzwrotne butelki dla browaru Stella Artois. Dystrybutor na postawie zawiadomienia od producenta, przygotował oświadczenie dla konsumenta dotyczące zaistniałej sytuacji.

Szczegóły dotyczące produktu:

Produkt – Piwo Stella Artois Export
Wielkość opakowania: 330 ml
Producent – Anheuser-Busch InBev
Dystrybutor – UDH Sp. z o.o., ul. J.Rogalińskiego 13, 60-267 Poznań

źródło: GIS

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x