Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Niezwykła, zachwycająca, wyjątkowa… Zobacz niesamowity filmik promujący nasz kraj


fot. Youtube/Screen


Od kilku dni w serwisie YouTube dostępne jest wideo „Odkryj Polskę” – to niezwykłe, ponad trzyminutowe nagranie prezentujące bogactwo, różnorodność i naturalne piękno naszej Ojczyzny. 

Filmik powstał z inicjatywy Fundacji Edukacji Polonijnej i jest częścią akcji Odkryj Polskę/Explore Poland, która ma promować nasz kraj i zachęcić młodych Polaków, którzy mieszkają poza granicami kraju, do zapoznania się z dziedzictwem kulturowym.

Jak się Wam podoba?

Miejsca, w których zrealizowano nagranie: Zakopane, Kraków, Tyniec, Warszawa, Poznań, Wrocław ,Katowice, Sandomierz, Bieszczadzki Park Narodowy, Biebrzański Park Narodowy (Osowiec), Tatrzański Park Narodowy, Zamość, Łomianki, Jezioro Różnowskie, Mazury, Toruń, Zamek Książ w Wałbrzychu, Malbork, Jezioro Jeziorak, Hel, Polana Szymkówka, Molo w Sopocie, Molo w Juracie.

źródło: YouTube/www.explorepl.pl/www.radiozet.pl
oprac. red.


Zobacz także…

 

Malownicze okolice Mławy

Majowy spacer po okolicach w obiektywie

Jak mławianie wykorzystali pierwszy majowy dzień? Zapraszamy do fotorelacji!

 

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x