Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Własnoręcznie wykonali bukiety z okazji Dnia Mamy


24. maja w bibliotece szkolnej odbyły się warsztaty florystyczne, które poprowadziła pani Wioletta Walczak-Sych. Uczniowie klasy IVa mieli za zadanie wykonać kompozycje kwiatowe dla swoich mam z okazji zbliżającego się ich święta. Wszystkie dzieci przystąpiły do pracy z ogromnym zapałem, czego wynikiem były piękne bukiety. Myślimy, że takie prezenty wykonane przez uczniów samodzielnie, bardzo podobały się obdarowanym.


Źródło i fot. SP 2

Nie wybrano galeria lub galeria została usunięta

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x