Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Przedszkolaki przygotowały apel „Dzieci świata”


Dnia 30 maja 2018r. dzieci z Miejskiego Przedszkola Samorządowego nr 1 z gr. VI „Orzeszki” wraz z wychowawcami p. Jolantą Przywitowską i p. Pauliną Langowską przygotowały dla przedszkolaków apel pt. „Dzieci Świta”. W pięknej scenerii i strojach ukazano dzieciom różnice w wyglądzie i kulturze rówieśników z różnych krajów świata. Dzieci zaprezentowały wiersze, tańce do znanej muzyki. Zaproszeni uczniowie z ZPO nr 2 Mikołaj i Staś pokazali sztukę walki taekwondo. Dzieci z zaciekawieniem obejrzały występ. Dziękujemy Rodzicom za zaangażowanie i pomoc w przygotowaniu apelu.


źródło i fot. SP nr 1

Nie wybrano galeria lub galeria została usunięta

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x