Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Za nami trzecia kolejka ligi LG ELECTRONICS w bowlingZa nami trzecia kolejka V edycji ligi LG ELECTRONICS w bowling. W grupie A jak dotąd pozostały już tylko dwie drużyny z kompletem punktów. LG LUCKY STRIKE, które po wyrównanym meczu zwyciężyło z LG QA TEAM 574 do 515.

Lucky Strike po części swą wygraną może zawdzięczać Katarzynie Stęplewskiej, która zdobyła dla swojego zespołu 156 punktów, jak się później okazało był to najwyższy wynik kolejki w klasyfikacji kobiet. Drugim jak dotąd niezwyciężonym zespołem  jest ekipa LG HR. Zawodnicy z HR bez większych problemów  wygrali z II zespołem DONG YANG. Bardzo dobrze w tym meczu rzucali Maciej Cieślik oraz Kuba Dzierżawski , rzucając odpowiednio 146 i 145punktów.W sumie zespół LG HR zdobył 551 punktów przy 485 Dong Yanga. W ostatnim meczu tej grupy LG R&D zdobyło swoje pierwsze punkty w tej lidze wygrywając z ekipą Pantosu 423 do 383.

W grupie B bez porażki jest zespół Fain Altechu. Dzięki zwycięstwu z  drużyną LG IVI (458-432) awansował na pierwsze miejsce w grupie.  W ostatnim meczu kolejki padły aż dwa rekordy. Mistrzowie ubiegłorocznej edycji LG BRC zdobyli swoje pierwsze punkty, zbijając aż 622 kręgle był to jak dotąd najwyższy wynik. Najlepszy indywidualny wynik należy do Pawła Afanasiewa 180 punktów.  LG PURCHASING pomimo porażki utrzymało fotel wice lidera grupy. Mecz zakończył się wynikiem 622 do 602.

źródło i fot. organizator

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x