Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Sprawdzali celność oka


Wczorajszy dzień otwarty w Akademickim Centrum Kształcenia w Mławie dał okazję do przyjrzeniu się z bliska wyposażeniu służb mundurowych, jako że Centrum kształci młodzież w klasach z rozszerzeniem propolicyjnym, prowojskowym i strażackim. Na placu przed uczelnią pojawiły się wozy Jednostki Wojskowej w Przasnyszu oraz miejscowej straży pożarnej. Wśród młodzieży dużym zainteresowaniem cieszyła się elektroniczna strzelnica, gdzie również dziewczęta mogły sprawdzić celność swojego oka.


red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x