Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Przedszkolaki z SP 3 z wizytą w Miejskiej Bibliotece Publicznej


Zgodnie z tradycją naszego miasta w maju i czerwcu odbywa się akcja wręczania książek i dyplomów dzieciom, które kończą swój pierwszy etap edukacji i wkraczają w życie szkolne. Spotkania odbywają się w Miejskiej Bibliotece Publicznej im. B. Prusa w Mławie.


Nasze przedszkolaki odwiedziły bibliotekę pod koniec maja 2018 roku. Bardzo chętnie uczestniczyły w zabawach i konkursach przygotowanych na tę okoliczność.   Pani dyrektor Maria Świtoń, bibliotekarka  Anna Wieczorek, oraz gość honorowy Magdalena Staszewska-Inspektor  ds. oświaty urzędu miasta uroczyście wręczyły naszym  przedszkolakom dyplomy i książeczki.  Na zakończenie spotkania, szczęśliwi i zadowoleni przyszli pierwszoklasiści  pozowali do pamiątkowych zdjęć.

źródło i fot. SP nr 3

Nie wybrano galeria lub galeria została usunięta

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x