Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Na ulicy Szewskiej interweniowali strażacy i policja


Wczoraj około godziny 15:40 mławscy strażacy otrzymali wezwanie do pomocy w otwarciu drzwi mieszkania w budynku wielorodzinnym przy ulicy Szewskiej.W mieszkaniu znajdowała się chora kobieta, do której pomoc wezwali sąsiedzi, zaalarmowani jej zachowaniem. Ponieważ do mieszkania nia mogła się dostać ani policja , ani zespół ratownictwa medycznego strażacy po drabinie wspięli się do otwartego okna i otworzyli drzwi. Karetka pogotowia zabrała kobietę do szpitala.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

2
KOMENTARZE

avatar
1500
Zzzz
Gość
Zzzz

Dowódca akcji widać zasady BHP stawia na 1 miejscu. Odpowiednie ubranie specjalne do działań.

sssssss
Gość
sssssss

Brawa dla sąsiadów za postawę.