Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Henryk Antczak kandydat do Rady Powiatu Mławskiego wybory samorządowe 2018
Logo
Cezary Kądrzycki kandydat do Rady Miasta Mława
Szpulka Mława tkaniny pasmanteria dodatki krawieckie nowo otwarty sklep

Na ulicy Szewskiej interweniowali strażacy i policja


Wczoraj około godziny 15:40 mławscy strażacy otrzymali wezwanie do pomocy w otwarciu drzwi mieszkania w budynku wielorodzinnym przy ulicy Szewskiej.W mieszkaniu znajdowała się chora kobieta, do której pomoc wezwali sąsiedzi, zaalarmowani jej zachowaniem. Ponieważ do mieszkania nia mogła się dostać ani policja , ani zespół ratownictwa medycznego strażacy po drabinie wspięli się do otwartego okna i otworzyli drzwi. Karetka pogotowia zabrała kobietę do szpitala.

Marek Kiełbiński kandydatna burmistrza Mławy PiS

red.

Udostępnij:
Henryk Antczak
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

2
KOMENTARZE

1500
Zzzz

Dowódca akcji widać zasady BHP stawia na 1 miejscu. Odpowiednie ubranie specjalne do działań.

sssssss

Brawa dla sąsiadów za postawę.