Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Mława pobiegła. Od niemowlaka po weterana


Mławianie nie zawiedli, żadna pogoda nie jest w stanie ich odstraszyć – nawet ubiegłoroczna ulewa czy też tegoroczne afrykańskie upały. Ponad 100 biegaczy stanęło na starcie kolejnej edycji imprezy  o nazwie „Cała Polska Biega”.

Uczestnicy imprezy byli w bardzo różnym wieku – począwszy od kilkumiesięcznych niemowlaków  a skończywszy na weteranie biegowych tras, Edwardzie Staniszewskim. Najliczniej reprezentowaną familią okazała się rodzina Godlewskich. Natomiast w przypadku zorganizowanych grup najliczniej byli widoczni uczniowie szkół: SP 1, SP 6 i SP 7.

Trasa biegu wiodła ulicami: Reymonta, Lelewela i Kopernika. Meta została ulokowana na stadionie  – tam  wręczono nagrody oraz odbyło się wspólne grillowanie.

RS

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

4
KOMENTARZE

avatar
1500
z bliska
Gość
z bliska

Na zdjęciu nomen omen „13” dzieciaki prezentują się okazale. tylko że zdjęcie to szpeci wygląd obdrapanej ściany trybuny krytej. Panie Jankowski czy naprawdę nie ma w MOSIR parę złotych na farbę aby odmalować ten obiekt, który od strony Kopernika mocno straszy swym wyglądem, i tylko zle świadczy o gospodarzu.

Ratownik
Gość
Ratownik

Kolego Z Bliska, nie pytaj o farbę niekompetentnej osoby. W tej instytucji myśli i decyduje Księgowa.

Z bliska
Gość
Z bliska

Nie do wiary to dyr.Jankowski nie jest w stanie wydac polecenia, aby zakupić farber i pomalować budynek ktory straszy swym wyglądem. A jeśli decyduje księgowa, to od czego jest tam Jankowski. Czyżby tylko od robienia dobrego wrazenia, chociaż i z tym pewnie jest problem.

Kazik
Gość
Kazik

Jak na blisko 35 tyś mieszkańców to frekwencja słaba. Mławianie nie lubią sportu…