Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Bajkowy Kogel-Mogel w Katolickiej Szkole Podstawowej


Niecodzienne przedstawienie z okazji Dnia Dziecka mogli obejrzeć uczniowie Katolickiej Szkoły Podstawowej. W role bajkowych postaci wcielili się dziadkowie, babcie, mama i ciocia dzieci z zerówki.

Po wielu miesiącach prób i przygotowań Bajkowy Kogel-Mogel został wystawiony w auli szkoły. Zaskoczeniem dla dzieci było nie tylko samo przedstawienie, ale przede wszystkim aktorzy. Dzieci długo oklaskiwały artystów, którzy brawurowo zagrali swoje role. Na zakończenie aktorzy otrzymali pamiątkowe fotografie, a dzieci jeszcze długo po występie nie kryły radości z przygotowanej niespodzianki. Przedstawienie zostało wyreżyserowane przez panie wychowawczynie: Sylwię Rychlewską i Patrycję Sobieską, a o scenografię zadbała pani Anna Pietruś- Bral. Wszystkim aktorom gratulujemy udanego debiutu!

KSP

Nie wybrano galeria lub galeria została usunięta

Artykuł sponsorowany

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]