Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Oldboye na czele, wielki popis WalczakaBroniący tytułu mistrza w rozgrywkach Dan-Bud Amatorskiej Ligi Orlika Oldboye wrócili na pozycję lidera. W konfrontacji z zamykającym stawkę Czaplicki Team urządzili sobie strzelecki trening. Ostatecznie zatrzymali się dopiero po zaliczeniu aż trzynastu trafień.

Udział w ustanowieniu rekordu miało czterech zawodników. Sześć razy na listę strzelców wpisał się Mariusz Walczak. Cztery trafienia zapisał na swoje konto Andrzej Karpiński, a sukces przypieczętowali Maciej Rogalski (dwa gole) i Artur Cybulski. Honor przeciwników uratował Krystian Jurkiewicz.

Konkurentów nie oszczędzili także reprezentanci Jokera. Easy Net okazał się bezradny, potrafił przeprowadzić tylko jedną skuteczną akcję, zakończoną celnym uderzeniem Tomasza Włodarskiego. Sam stracił aż sześć bramek – na listę strzelców wpisali się Zbigniew Krystkiewicz (cztery razy), Paweł Pszczółkowski i Karol Roniewicz.

W pozostałych meczach FC Kępa za sprawą Nataniela Żółtowskiego ograła Zielone Miasto, a Mława Team poradziła sobie z ZTIR-em. Zadbali o to Sławomir Gołębiewski i Dariusz Borzym.

IV kolejka: Easy Net – Joker 1:6, Zielone Miasto – FC Kępa 0:1, Mława Team – ZTIR 2:0, Oldboy – Czaplicki Team 13:1

V kolejka (5.06): ZTIR – Oldboy, Joker – Mława Team, FC Kępa – Easy Net, Marco – Zielone Miasto, Czaplicki Team – pauza.

Najlepsi snajperzy: 9 – Mariusz Walczak (Oldboy), 7 – Andrzej Karpiński (Oldboy), Zbigniew Krystkiewicz (Joker).

RS

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x