Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Globotropiciele w Mławie, Wieczfni Kościelnej, Iłowie a potem w Łomi


Uczniowie szkół podstawowych powiatu mławskiego i działdowskiego, biorą udział  w III edycji Święta Nauki im. Prof. Tadeusza Korzybskiego.


Zajęcia warsztatowe „Razem dla środowiska” odbywają się w formie gry. 5-6 osobowe zespoły śledzą codzienne życie Ani Globalnej, typowej nastolatki. Obserwują jej nawyki i jej codzienne wybory.

Do tej pory w grze Globotropiciele wzięli udział uczniowie:

  • Szkoły Podstawowej Nr 7 w Mławie
  • Szkoły Podstawowej Nr 4 w Mławie
  • Szkoły Podstawowej Nr 2 w Mławie
  • Szkoły Podstawowej w Wiśniewie

Niebawem do grona Globotropicieli dołączą uczniowie:

  • Szkoły Podstawowej w Wieczfni Kościelnej
  • Zespołu Szkół Nr 1 w Iłowie – Osadzie

W późniejszym terminie uczniowie:

  • Szkoły Podstawowej Nr 6 w Mławie
  • Szkoły Podstawowej w Łomi

Towarzystwo Miłośników Twórczości Tekli Bądarzewskiej wzięło udział w o konkursie grantowym „Wspieramy Rozwój”. Grant przeznaczono na przeprowadzenie warsztatów.

Globotropiciele –gra na licencji CC-BY 3.0 Polska. Pewne prawa zastrzeżone dla Haliny Wojsław i Fundacji dla Somali. Utwór powstał w ramach programu polskiej współpracy rozwojowej realizowanej za pośrednictwem  MSZ RP w roku 2013.

źródło i fot. TMTTB

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x