Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Czy zagrzmi w Mławie? Alert drugiego stopnia dla MazowszaNiemal cała Polska w zasięgu burz – ostrzega Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej – możliwe intensywne opady deszczu z gradem oraz silny wiatr.


IMGW wydał dziś alert drugiego stopnia m.in. dla województwa mazowieckiego:

Prognozuje się wystąpienie burz z opadami deszczu od 30 mm do 40 mm, lokalnie do 50 mm, oraz porywami wiatru do 80 km/h. Lokalnie grad. Największa intensywność zjawisk wystąpi na południu województwa.

Prawdopodobieństwo: 85% (Burze z gradem).

Ważność komunikatu od dzisiejszego popołudnia, od godz. 13.00 do godz. 3:00 w nocy.

źródło: IMGW-PIB/oprac. red.

fot. pogodynka.pl [2.06.2018 r., godz. 11:30]

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x