Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

200 litrów paliwa ukradli z walca drogowego


Kradzieże paliwa z różnych pojazdów, najczęściej parkujących tirów to plaga różnych, nawet monitorowanych parkingów nie tylko w powiecie mławskim. Jak podaje przasnyska policja, 26 maja rano nieznany sprawca w miejscowości Stegna na ul. Kwiatowej (gm. Jednorożec) z walca drogowego dokonał kradzieży oleju napędowego w ilości około 200 l. Policja przasnyska szuka sprawcy tej kradzieży.


red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x