Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Książki zebrane w Zawadach trafią do szpitalnych bibliotek


Od 23 kwietnia do 20 maja 2018 r. w Szkole Podstawowej w Zawadach odbywała się Wielka Zbiórka Książek pod patronatem Fundacji Zaczytani.org., której głównym celem jest tworzenie bibliotek dla małych i dużych pacjentów polskich szpitali.


W bibliotece szkolonej powstał punkt, w którym nauczyciele i uczniowie mogli oddawać książki przeznaczone zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Zebraliśmy 41 książek dla dzieci i 11 dla dorosłych. Organizatorem akcji było Szkolne Koło Wolontariatu. Wszystkim, którzy włączyli się w tę szlachetną zbiórkę serdecznie dziękujemy.

źródło i fot. SP w Zawadach

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x