Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Mrówka Mława oferta gazetka promocje
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie
Marek Kiełbiński PiS wybory 2019

Liryczna opowieść o ojczyźnie


W dzisiejszych czasach komputerów i niezwykłych osiągnięć technicznych coraz mniej rozumiemy istotę słowa OJCZYZNA. Postanowiliśmy przybliżyć jego sens podczas poetyckiego spotkania, które odbyło się 29 maja 2018r.

Jolanta Karpińska pozycja 19 PiS Powiat Mławski zasługuje na posła wybory 2019


Recytatorzy z klasy IIIc Szkoły Podstawowej nr 7 przedstawili „Liryczną opowieść o ojczyźnie”, prezentując charakter postawy wobec Ojczyzny. Piękna recytacja wybranych utworów lirycznych, połączona z piosenkami i opowieścią babci skłaniała do refleksji . Wszyscy recytatorzy otrzymali drobne upominki i dyplomy – podziękowania, za ogromne zaangażowanie.  Dziękujemy za przybycie zaproszonym gościom  – rodzicom oraz pani dyrektor – Grażynie Olejarczyk. Cieszymy się, że kolejna okazja, aby przybliżyć uczniom piękno poezji i wyzwolić w nich twórcze możliwości została przyjęta tak entuzjastycznie.

źródło i fot. SP  nr 7

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

avatar
1500