Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Liryczna opowieść o ojczyźnie


W dzisiejszych czasach komputerów i niezwykłych osiągnięć technicznych coraz mniej rozumiemy istotę słowa OJCZYZNA. Postanowiliśmy przybliżyć jego sens podczas poetyckiego spotkania, które odbyło się 29 maja 2018r.


Recytatorzy z klasy IIIc Szkoły Podstawowej nr 7 przedstawili „Liryczną opowieść o ojczyźnie”, prezentując charakter postawy wobec Ojczyzny. Piękna recytacja wybranych utworów lirycznych, połączona z piosenkami i opowieścią babci skłaniała do refleksji . Wszyscy recytatorzy otrzymali drobne upominki i dyplomy – podziękowania, za ogromne zaangażowanie.  Dziękujemy za przybycie zaproszonym gościom  – rodzicom oraz pani dyrektor – Grażynie Olejarczyk. Cieszymy się, że kolejna okazja, aby przybliżyć uczniom piękno poezji i wyzwolić w nich twórcze możliwości została przyjęta tak entuzjastycznie.

źródło i fot. SP  nr 7

Nie wybrano galeria lub galeria została usunięta

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x