Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Marek Kiełbiński Czas na posła z Mławy 13 października głosuj na 13
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie
Marek Kiełbiński PiS wybory 2019

Kurtyna wodna to dobry sposób na upały?


Już od kilku dni utrzymuje się ciepła i słoneczna pogoda. Również na ten weekend synoptycy zapowiadają wysokie, bliskie 30 stopniom temperatury i nasłonecznienie. Różnie można łagodzić skutki upału. Ciechanowski urząd miasta postawił na kurtyny wodne. W upalne dni będą ustawione na  placu Jana Pawła II oraz w okolicy byłego hotelu Polonia na ul. Warszawskiej.

Jolanta Karpińska pozycja 19 PiS Powiat Mławski zasługuje na posła wybory 2019


Zraszacze działać będą w upalne dni do późnych godzin popołudniowych. Urządzenia na zlecenie miasta ustawił ciechanowski ZWiK.

Dzięki tym instalacjom można się ochłodzić i nie dopuścić do przegrzania organizmu czy udaru słonecznego. Poza tym kurtyny wodne to ciekawa atrakcja dla dzieci.

źródło i fot.:UM Ciechanów

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

3
KOMENTARZE

avatar
1500
milo
Gość
milo

a ja zrobiłem taką kurtynę na własnym podwórku. kawał rury, korek PE, trzy kolana, osiem emiterów-razem niecałe 80zł. Zużycie wody 12l/h. Można?

lipa
Gość
lipa

Zaraz się zbieram z rodzina i jedziemy do Ciechanowa się schłodzić. Mieliśmy w planach jechac nad zalew ale zapomniałem ze pomost zamknięty.

Anonimowo
Gość
Anonimowo

W Mławie za droga jest woda, i dlategojest problem z wykonawcą, trzeba by ogłosić, konkurs na projekt, a znając operatywnosc tego urzedu to i zima nas zastanie. A zresztą kto by tam przejmował się takimi drobiazgami. MAZURY BARDZO BLISKO WIĘC O CO CHODZI.?