Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Jarosław Janiszewski z medalem „Zasłużony dla miasta Mława”


Władze miasta doceniły wieloletnie działania Jarosława Janiszewskiego, pasjonata historii naszego miasta, człowieka o wielkiej wiedzy historycznej i posiadacza bardzo bogatego zbioru pamiątek historycznych dotyczących Mławy. Na wczorajszej sesji rady miasta został odznaczony medalem „Zasłużony dla miasta Mława”.

– Jest to dla mnie ukoronowanie 18 lat badania historii Mławy. W zbiorach posiadam ponad 1000 zdjęć w tym  300 z czasów okupacji, przeglądałem tysiące stron gazet szukając wzmianek dotyczących  Mławy. Dziękuję za to odznaczenie – mówił Jarosław Janiszewski przyjmując odznaczenie. Przy okazji jako ciekawostkę opowiedział historię związaną z numeracją domów w dziewiętnastowiecznej Mławie.

JK

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

2
KOMENTARZE

avatar
1500
Józef
Gość
Józef

Gratulacje dla prawdziwego lokalnego patrioty, który poświęca wiele czasu badaniu historii naszego miasta a wynikami tych poszukiwań dzieli się ze wszystkimi. Wreszcie dobry wybór, bo poprzednio nagrodzeni to sami starzy działacze mławskiej PZPR.

jarek
Gość
jarek

brawo dla Pana człowiek z pasją podziwiam