Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Nawet najmłodsi lekkoatleci mogli zdobyć certyfikat „tyczkarza”


Wśród ponad 250 uczestników warsztatów tyczkarskich , zorganizowanych po raz pierwszy w Mławie znaleźli  się też pierwszoklasiści ze Szkoły Podstawowej nr 3. Złożony z wielu ciekawych i nierzadko wymagających zadań trening tyczkarski poprowadzili dla nich wicemistrzyni świata w skoku o tyczce  – Monika Pyrek oraz sprinter i płotkarz Marek Plawgo.


Monika Pyrek Camp zawitał do naszego miasta w poniedziałek 21 maja 2018 r. Podczas warsztatów, które były prowadzone pod okiem wykwalifikowanej kadry trenerskiej, dzieci wykonywały podstawowe elementy treningu tyczkarskiego. Do zadań podchodziły z wielkim zaangażowaniem i odpowiedzialnością. Każdy chciał być najlepszy i każdy tego dnia zasłużył na pochwałę nie tylko za wykonanie ćwiczenia, ale również zdyscyplinowanie.

W czasie pokonywanie kolejnych ćwiczebnych stacji było wiele zabawy i radości. Podobały im się wszystkie ćwiczenia, ale najbardziej ich pierwszy skok o tyczce wykonany z pomocą instruktora. Na zakończenie sportowych zmagań otrzymali certyfikaty „tyczkarza” oraz upominki. Mogli też zrobić pamiątkowe zdjęcie z Moniką Pyrek i Marekiem Plawgo – brązowym medalistą Mistrzostw Świata w biegu na 400m przez płotki.

źródło i fot. SP 3

oprac. red

Nie wybrano galeria lub galeria została usunięta

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x