Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Martwa natura, instrumenty muzyczne i pejzaże. Warsztaty plastyczne po raz szósty


W dniach 25-26 maja 2018r odbyła się 6 edycja warsztatów plastycznych  im. Hanny Rudzkiej – Cybisowej zorganizowana przez Towarzystwo Miłośników Twórczości Tekli Bądarzewskiej. Młodzież  i dzieci szkół powiatu mławskiego, pod opieką pani Magdaleny Szumkowskiej, malowały martwą naturę, instrumenty muzyczne i pejzaże. Sugerowano się twórczością Hanny Rudzkiej –  Cybisowej. Prace powstawały w duchu koloryzmu czyli kapizmu. Uczestnicy warsztatów wykazali się kreatywnością, pracowali z wielkim zaangażowaniem przygotowując prace, które wezmą udział w konkursie.


W niedzielę 10.06. 2018r o godz. 17:00 w parku miejskim nastąpi podsumowanie konkursu i wręczenie nagród.

źródło i fot.: organizator

Nie wybrano galeria lub galeria została usunięta

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x