Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

II kolejka LG Electronics


W poniedziałek w kręgielni Planeta została rozegrana druga kolejka ligi LG Electronics w bowling.


ksp Mława
Reklama

W pierwszym meczu Dong Yang  podejmował brązowych medalistów ubiegłorocznej edycji Fain Altech. Po pierwszych pięciu dobrych kolejkach, Fain Altech wypracował sobie 50 punktowo przewagę,  kolejne kolejki potwierdziły wysoką formę tego zespołu, gdyż ostatecznie ekipa Fain Altechu zwyciężyła 463 do 398. W grupie B LG HR bez większych problemów wygrał z ekipą Pantosu. Świetną dyspozycją w tym dniu zaprezentowali się Damian Król oraz Maciej Cieślik z ekipy LG HR rzucając odpowiedni 173 i 161 punktów. W kolejnym meczu tej grupy drugi zespół Dong Yanga musiał uznać wyższość świetnie spisującej się jak dotąd drużynie LG LUCKY STRIKE, która uzyskała najlepszy wynik tego wieczoru. Bardzo dobrze  w drużynie LG zagrał Michał Wieczorek rzucając 186 p., jak się później okazało, był to najlepszy wynik kolejki. Mecz zakończył się wynikiem 595 do 517.

Trzecia kolejka odbędzie się 4 czerwca, na którą serdecznie zapraszamy.

autor: Kręgielnia Planeta

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x