Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Strzegowo. Ukradła portfel z torby na zakupy. Policja publikuje jej wizerunek


fot. KPP Mława

Trwają czynności policjantów z Posterunku Policji w Strzegowie w sprawie kradzieży portfela damskiego z niezabezpieczonej torby na zakupy. Do zdarzenia doszło 23 kwietnia br. w sklepie w Strzegowie. Policja publikuje wizerunek sprawcy.

Jak wynika ze wstępnych ustaleń, do zdarzenia doszło 23 kwietnia, około godz. 9.00 – 9.30 w sklepie w Strzegowie. Złodziejka wykorzystując nieuwagę kobiety robiącej zakupy w sklepie, dokonała kradzieży z jej torby na zakupy, portfela koloru jasny brąz wraz z zawartością.

Policja apeluje do osób, które rozpoznają kobietę ze zdjęć o niezwłoczny kontakt z policją. Informację można przekazać anonimowo, wystarczy zadzwonić pod numer tel. 23 654 73 90 lub bezpłatny 997.

źródło: mł. asp. Aneta Prusik/KPP Mława

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

3
KOMENTARZE

avatar
1500
Anonimowo
Gość
Anonimowo

Podobna do naszej Pani Posłanki jednej

dynpy
Gość
dynpy

niech zapytają Milano może poznaje. a nie przecież znowu nie mają z nim kontaktu lub niedługo nie będą mieli.

aklema
Gość
aklema

policja powinna szukać wśród rodowitych Skandynawów bo to chyba nie cyganka?