Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Alsen komputery Mława
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Cars Przasnysz zaprasza na spot motoryzacyjny nad Zalewem w Karwaczu!
Grupa Cars Przasnysz zaprasza wszystkich serdecznie na spot motoryzacyjny, który odbędzie się już 15 lipca 2018 r. nad Zalewem w Karwaczu. 

Szykuje się wiele atrakcji. Ognisko, kiełbaski, piwo. Nie zabraknie również dobrej muzyki.

Podczas spotu organizatorzy przewidują wiele zabaw i konkursów, m.in.:
– Najniższe Auto
– Najładniejsza Felga
– Najgłośniejszy Wydech

Serdecznie zapraszamy wszystkich fanów motoryzacji!

Strona wydarzenia: https://www.facebook.com/events/2047199085554872/

AKTUALIZACJA:

!!!!!!!!! WAŻNA INFORMACJA SPOT NAD ZALEWEM W KARWACZU ZOSTAJE PRZEŁOŻONY Z POWODU ZŁYCH WARUNKÓW ATMOSFERYCZNYCH!!!!!!!!!

Data: 21 Lipca 2018
Start: godz. 14.00
Miejsce: ul. Handlowa

Z przykrością informujemy, że zapadła decyzja o przełożeniu Spotu na 21 Lipca 2018 na godzinę 14.00z powodu złych warunków atmosferycznych, na pogodę nie mamy wpływu😞. Prosimy o Udostępnianie postu i przekazywanie informacji. Mamy nadzieję, że za tydzień ilość osób, które miały przyjechać się nie zmieni ☺️. Pozdrawiamy Grupa Cars Przasnysz. 🖐️👍 Do zobaczenia 21 Lipca 👍

źródło: infoprzasnysz.com/Cars Przasnysz

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

avatar
1500