Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

W kręgielni Planeta ruszyła ostatnia w tym sezonie V edycja ligi LG ELECTRONICS w bowling


Do rywalizacji przystąpiło jedenaście zespołów, które zostały podzielone na dwie grupy. Siedem zespołów to drużyny z firmy LG Electronics, dwa zespoły z Dong Yanga, i po jednym zespole z firm Fain Altech oraz Pantos.


ksp Mława
Reklama

Już w pierwszym meczu doszło do niespodzianki gdyż ubiegłoroczni mistrzowie LG BRC musiało uznać wyższość koreańskiemu zespołowi z Dong Yanga przegrywając 489 do 473. W drugim meczu tej grupy LG PURCHASING zwyciężyli z LG IVI 563 do 467.

W grupie A wicemistrzowie IV edycji LG HR bez większych problemów wygrało z LG R&D 462do 369, najlepszym wynik w tym dniu zdobyła drużyna LG LUCKY STRIKE wygrywając z Pantosem 580 do 387. W ostatnim meczu tego dnia II zespół Dong Yanga przegrał z LG QA TEAM 475 : 504 . Najlepszy wynik w pierwszej kolejce zdobyła Elwira Bućko rzucając 181 punktów.

II kolejka tej ligi odbędzie się w poniedziałek 28 maja o godzinie 18:00.

autor: Kręgielnia Planeta

kręgielnia Planeta Mława bowling

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x