Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

One czekają na nowy dom


Osiem wyjątkowych czworonogów czeka na nowy dom. Może z którymś z nich chcesz się zaprzyjaźnić?


ksp Mława
Reklama

Przedstawiamy Ignorantkę, Ikseskę, Imperiala, Insekta, Internę, Intruzkę, Izolatora i Izotopa – psy, które w kwietniu trafiły do schroniska dla zwierząt Nadzieja w Napierkach. Czekają tam na nowy dom i opiekuna, który podaruje im swoje serce. Może zechcesz nim być właśnie Ty?

Przypominamy, że przeznaczane do adopcji psy są odrobaczane, szczepione, sterylizowane i czipowane. Każdy, kto chciałby je przygarnąć, może przyjechać osobiście do schroniska (Napierki 53) lub zadzwonić do Centrum Weterynaryjnego Centaur pod numer tel. 501 530 997. Zapraszamy!

źródło: KN/UM Mława

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x