Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Uroczyste rozstrzygnięcie Międzyszkolnego Konkursu „Niepodległość na fotografii 1918 – 2018” w SP 2


21. maja 2018 roku w Szkole Podstawowej nr 2 odbyło się uroczyste rozstrzygnięcie Międzyszkolnego Konkursu Niepodległość na fotografii 1918 – 2018. Został on ogłoszony z okazji przypadającej w tym roku 100. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości i wpisany był w harmonogram miejskich obchodów.


ksp Mława
Reklama

W konkursie wzięły udział 44 osoby z pięciu mławski szkół: Szkoła Podstawowa nr 2, Szkoła Podstawowa nr 4, Szkoła Podstawowa nr 6, Szkoła Podstawowa nr 7 oraz Katolicka Szkoła Podstawowa. Zanim poznaliśmy zwycięzców uczniowie naszej szkoły przygotowali krótką część artystyczną, podczas której zaprezentowali wiersze dotyczące niepodległej Polski, a Marysia Cieślak i Gabrysia Jabłonowska wykonały kilka utworów patriotycznych. Zaproszeni goście mieli możliwość obejrzenia wszystkich zdjęć, które zaprezentowano na wystawach.

Następnie pani Aneta Koszałkowska, będąca członkiem jury, odczytała wszystkie nagrodzone w konkursie osoby:

Nagrodzeni uczniowie otrzymali ciekawe nagrody. Dodatkowo pamiątkowy dyplom za udział wręczono wszystkim uczestnikom konkursu. Gratulujemy zwycięzcom oraz ich opiekunom. Cieszymy się, że tak liczna grupa uczniów wzięła udział w tym jakże wyjątkowym, łączącym pokolenia wydarzeniu.

Nie wybrano galeria lub galeria została usunięta

autor i fot.: SP 2

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x