Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Szeroko otwarte podwoje Budowlanki


Zespół Szkół nr 1 czyli popularna w Mławie „Budowlanka” w środę 23 maja specjalnie przygotowała się na wizyty gimnazjalistów. Czekały na nich przede wszystkim prezentacje kierunków nauczania, ale również pokaz tańca, wystawa rękodzieła Agnieszki Domańskiej i poczęstunek z grilla.


ksp Mława
Reklama

Pierwsza część tego dnia zaplanowana była w Mławskiej Hali Sportowej podczas IX Powiatowego Forum Edukacyjnego. Uczniowie z pomocą nauczycieli przygotowali stanowisko promujące szkołę: film, zdjęcia i ulotki. Aby jednak poznać klimat i ducha szkoły, na wszystkich chętnych gimnazjalistów czekały szeroko otwarte szkolne drzwi.

W pracowniach zawodowych przygotowano prezentacje kierunków kształcenia, których absolwenci zapewniają, że nie ma najmniejszego problemu ze znalezieniem zatrudnienia, a są to:

– Technikum Budownictwa

– Technikum Robót wykończeniowych w budownictwie

– Technikum Elektrycznego

– Technikum Informatycznego

– Technikum Organizacji Reklamy

– Technikum Ochrony Środowiska

Przed szkołą zorganizowany został piknik dla całej społeczności szkolnej oraz odwiedzających szkołę gimnazjalistów. Dodatkową atrakcją tego dnia były  występy taneczne ucznia klasy pierwszej Technikum Informatycznego Artura Szumachera wraz z partnerką Olą Walczak,  para zatańczyła swoje popisowe numery. W szkole tego dnia prezentowana była również wystawa rękodzieła przygotowana przez mamę jednego z uczniów Budowlanki Panią Agnieszkę Domańską.

JK

źródło i fot: własne/ZS nr 1

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
2 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
A . Domańska
A . Domańska
4 lata temu

Zachęcam wszystkich uczniów do zapisania się w tej szkole ja jako rodzic jednego z uczniów mogę powiedzieć że poziom nauczania jet wysoki , dobry kontakt z nauczycielami i nie ma problemu z agresją w tej szkole co jest uważam bardzo ważne .Poznając szkołę trochę od zaplecza mogę powiedzieć że jest miła atmoswera i przy okazji chcę podziękować wszystkim za gościnę

Anonimowo
Anonimowo
4 lata temu

Ach gdzie te czasy, kiedy aby dostać się do tej BUDY, trzeba było mieć, nie zle znajomości, by stac się uczniem. A teraz wszystko z postępem i na czasie, w tej calej imprezie, zabrakło mi tylko wszedobylskiego Burmistrza, no ale to nic może za rok pojawi się w tej szkole jako nauczyciel WF.

2
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x