Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Zaproszenie na Debatę ewaluacyjną w Lipowcu Kościelnym


Komendant Powiatowy Policji w Mławie zaprasza wszystkich zainteresowanych mieszkańców gm. Lipowiec Kościelny do udziału w Debacie ewaluacyjnej, podsumowującej Debatę gminną z dnia 25 października 2017 r. Debata odbędzie się 25 maja br., o godz. 13.00 w Urzędzie Gminy w Lipowcu Kościelnym, sala konferencyjna.


ksp Mława
Reklama

Realizując jedno z priorytetowych zadań policji, jakim jest zacieśnianie współpracy ze społecznością lokalną w dniu 25 maja, odbędzie się ewaluacyjna Debata społeczna podsumowująca wnioski i postulaty dotyczące bezpieczeństwa na gm. Lipowiec Kościelny, zgłoszone przez społeczność lokalną podczas I Debaty  gminnej w dniu 25 października 2017 r. Zgodnie z założeniami debata ewaluacyjna ma służyć zaprezentowaniu społeczności lokalnej nie tylko osiągniętych rezultatów, ale również zakresu czyli stopnia realizacji tych wniosków, których wdrażanie wymaga dłuższego okresu czasu.

Debata z mieszkańcami to okazja do ustalenia, o jakich zagrożeniach należy rozmawiać w pierwszej kolejności oraz na określenie i zaplanowanie działań reaktywnych i zapobiegawczych, odpowiadających na aktualne zagrożenia, z uwzględnieniem szczególnej roli dzielnicowego.

Zapraszamy do udziału w Debacie ewaluacyjnej dotyczącej bezpieczeństwa na terenie gm. Lipowiec Kościelny:

25 maja 2018 r., godz. 13:00- 14:00

Urząd Gminy w Lipowcu Kościelnym, sala konferencyjna.

źródło: KPP Mława

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x