Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Warchały dla kolarzy. Medale w Chorzowie


W malowniczych Warchałach rozegrano czwartą eliminację tegorocznej edycji imprezy Mazury MTB. Kolarze mieli do wyboru kilkanaście dystansów. Nasz jedynak Bartosz Grędziński zdecydował się na pokonanie najdłuższego odcinka, liczącego aż 66 kilometrów.

– Lubię się pojawiać na tej imprezie. Trasy są wyjątkowo ciekawe, startują także mocni zawodnicy. Paweł Kowalkowski, Kamil Kuszmider czy też Damian Perkowski potrafią narzucić ostre tempo – podkreśla mławianin.

Ostatecznie wszystkich pogodził Krzysztof Łukasik. Drugiego na mecie Kowalkowskiego wyprzedził o ponad dwie minuty. Na trzeciej pozycji finiszował Artur Korc. Mławianin był czternasty – na mecie reprezentantowi Kross Staff Team zmierzono czas dwie godziny, dziewiętnaście minut i dziewiętnaście sekund.

– Brakuje mi jeszcze miesiąca, żeby osiągnąć maksymalną formę. Gonię stracony czas, jestem pewny, że już wkrótce będę się liczył w walce o etapowe zwycięstwa – wyjaśnia nasz zawodnik.

Kolarze rodem z Mławy pojawili się także na starcie Akademickich Mistrzostwach Polski rozegranych w Chorzowie. Łukasz Różański i Dominika Michalak w klasyfikacji drużynowej jako studenci Uniwersytetu Gdańskiego wywalczyli srebrny medal. Jeśli chodzi o występy indywidualne – Dominika była dwudziesta trzecia w jeździe na czas i dwudziesta pierwsza ze startu wspólnego. Natomiast Łukasz finiszował odpowiednio na 59. i 62. pozycji.

RS

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

avatar
1500