Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Strażacy z Gradzanowa Włościańskiego, Piegłowa i Szreńska wyremontują strażnice


fot: UG Szreńsk


Ochotnicze Straże Pożarne z Gradzanowa Włościańskiego (gm. Radzanów), Piegłowa (gm. Szydłowo) i Szreńska otrzymały dofinansowanie na remont budynków strażnic. Łącznie jest to kwota ok. 55 tys. Środki pochodzą z funduszu samorządu wojewódzkiego.

Strażacy z Gradzanowa Włościańskiego , którzy otrzymali 23 742 zł przeprowadzą remont garażu strażnicy. Strażacy ze Szreńska, którzy otrzymali identyczną kwotę planują wyremontować pomieszczenia socjalne i łazienki, a strażacy z Piegłowa z dofinansowania w wys. 7,5 tys. zł naprawią tynki i stolarkę w swojej strażnicy. Radni województwa przyznali ogółem w subregionie ciechanowskim 351 tys. zł na remonty w szesnastu strażnicach. Na terenie całego Mazowsza dofinansowanych będzie 214 przedsięwzięć na kwotę 5 mln zł.

oprac. red.

źródło: UMWM

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x