Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Świerkowe Wzgórze Mława ul. Zabrody Osiedle domy działki
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie
Marek Kiełbiński PiS wybory 2019

Niesamowity horror Korony. Cud na finiszu


Jolanta Karpińska pozycja 19 PiS Powiat Mławski zasługuje na posła wybory 2019


Czy w ciągu dziesięciu minut można odrobić deficyt czterech goli w meczu piłkarskim. Przykład futbolistów z Szydłowa pokazuje, że wszystko jest możliwie. W 78. minucie przegrywali w wyjazdowej konfrontacji w Chorzelach jeszcze 0:4.

Jednak podopieczni Włodzimierza Gorczycy nie zamierzali odpuścić. Wierzyli ciągle w korzystny wynik, czym kompletnie zaskoczyli gospodarzy. Gdy Orzyc stracił pierwszą bramkę, nie był w stanie odpowiednio zareagować.

Konto Korony otworzył urodzony w 1999 roku Kacper Górniak. Za jego przykładem poszli pozostali koledzy – najpierw Arkadiusz Sowiński, a w doliczonym czasie gry (arbiter dorzuciły cztery minuty) Konrad Różycki i Paweł Podlewski.

Outsider rozgrywek Wieczfnianka zmierzył się na wyjeździe z liderem z Żuromina. Losy rywalizacji były rozstrzygnięte już do przerwy, ale gracze prowadzeni przez Jarosława Szmyta próbowali się odgryzać Wkrze. W drugiej połowie zaliczyli nawet trzy trafienia – na listę strzelców wpisali się Marcin Dziubiński (dwukrotnie) i Mariusz Walczak.

Z kolei GKS Strzegowo poległ wysoko w Makowie Mazowieckim. Honorowe trafienie w naszej ekipie zaliczył Bartłomiej Mączewski.

Makowianka Maków Mazowiecki – GKS Strzegowo 5:1

Orzyc Chorzele – Korona Szydłowo 4:4  (2:0)

Wkra Żuromin – Wieczfnianka Wieczfnia Kościelna 7:3 (3:0)

Inne wyniki XXV kolejki: Tęcza – Troszyn 0:0, Sona – Iskra 0:4, Wkra S. – Mazowsze 1:2, Żbik – Ostrovia 3:2, Nadnarwianka – Wkra B. 5:1

XXVI kolejka (23 maja): GKS Strzegowo  – Wkra Żuromin, Wieczfnianka Wieczfnia Kościelna– Nadnarwianka Pułtusk, Korona Szydłowo – Sona Nowe Miasto.

RS

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

avatar
1500