Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Koncert dla mam!


W najbliższą sobotę w Miejskim Domu Kultury w Mławie odbędzie się koncert, podczas którego na scenie zobaczymy dziecięce i młodzieżowe grupy taneczne. 26 maja uczestnicy zajęć artystycznych MDK dla uczczenia święta wszystkich mam zaprezentują przygotowywany od wielu miesięcy program artystyczny. Koncert z okazji Dnia Matki rozpocznie się o godz. 15.00. Ze wszystkimi gośćmi spotykamy się tradycyjnie w sali kina MDK.


ksp Mława
Reklama

W programie występ:
– 4 grup prowadzonych przez Panią Annę Chocholską,
– 3 zespołów baletowych i 2 grup jazzowych, których instruktorem jest Pani Ewa Kożlakiewicz,
– 2 grup tańca nowoczesnego oraz dziecięcej grupy Ludowego – – Zespołu Artystycznego MŁAWIACY kształconych przez Pana Piotra Jankowskiego.

W hallu Miejskiego Domu Kultury będzie można podziwiać również prace uczestników zajęć plastycznych prowadzonych przez Panią Joannę Rodowicz.

Zapraszamy.

źródło: MDK Mława

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x