Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Ruszyła liga na orliku. Koniec we wrześniuksp Mława
Reklama

Ruszyła tegoroczna edycja Dan-Bud Amatorskiej Ligi Orlika. W porównaniu z poprzednim latami, jest wyjątkowo rozbudowana. Zostanie rozegranych aż osiemnaście spotkań, wszystko zakończy się dopiero pod koniec września.

W trakcie wakacji nastąpi przerwa – ostatnie spotkania pierwszej rundy odbędą się piątego lipca. Do walki o punkty drużyny wrócą dopiero kilka tygodni później. Zmagania zostaną wznowione we wtorek, 28 sierpnia.

Do walki przystąpiło dziewięć zespołów. Pierwszym liderem zostali Oldboye. W konfrontacji z Easy-Netem wbili aż dziewięć goli – po trzy trafienia zapisali na konto Maciej Rogalski i Mariusz Walczak. Równie skuteczni okazali się zawodnicy Zielonego Miasta. Czaplicki Team rozbili aż 8:1. Dubletami popisali się aż trzej gracze: Tomasz Maciejewski, Michał Smoliński i Maciej Materski.

Fatalnie rozpoczął rozgrywki mistrz z hali. Joker był bezradny w konfrontacji z FC Kępą. Na sześć bramek wbitych przez rywali, odpowiedział tylko raz.

Druga kolejka odbędzie się dzisiaj. O godzinie 18.30 Marco zagra z Jokerem. Natomiast w kolejnych pojedynkach zmierzą się Zielone Miasto z ZTIR (dawna Sparta), Easy Net z Czaplicki Team oraz Mława Team z Oldboyami. Pauzuje FC Kępa.

I kolejka: Oldboye – Easy Net 9:2 (M. Walczak 3, M. Rogalski 3, A. Karpiński 2, A. Cybulski – D. Biranowski, T. Włodarski), Czaplicki Team – Zielone Miasto 1:8 (P. Czałyga – M. Smoliński 2, T. Maciejewski 2, M. Materski 2, S. Folga, R. Smoliński), ZtiR – Marco 0:3 (P. Kwieciński, K. Stępka 2),  Joker – FC Kępa 1:6 (Z. Krystkiewicz – N. Żółtowski 2, D. Szwarc 2, M. Skrobiński, M. Waśniewski).

RS

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x