Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Media Expert Mława
Logo
meblolux
Szpulka Mława tkaniny pasmanteria dodatki krawieckie nowo otwarty sklep

Ruszyła liga na orliku. Koniec we wrześniu


Słoneczne ogrody Mława

Ruszyła tegoroczna edycja Dan-Bud Amatorskiej Ligi Orlika. W porównaniu z poprzednim latami, jest wyjątkowo rozbudowana. Zostanie rozegranych aż osiemnaście spotkań, wszystko zakończy się dopiero pod koniec września.

W trakcie wakacji nastąpi przerwa – ostatnie spotkania pierwszej rundy odbędą się piątego lipca. Do walki o punkty drużyny wrócą dopiero kilka tygodni później. Zmagania zostaną wznowione we wtorek, 28 sierpnia.

Do walki przystąpiło dziewięć zespołów. Pierwszym liderem zostali Oldboye. W konfrontacji z Easy-Netem wbili aż dziewięć goli – po trzy trafienia zapisali na konto Maciej Rogalski i Mariusz Walczak. Równie skuteczni okazali się zawodnicy Zielonego Miasta. Czaplicki Team rozbili aż 8:1. Dubletami popisali się aż trzej gracze: Tomasz Maciejewski, Michał Smoliński i Maciej Materski.

Fatalnie rozpoczął rozgrywki mistrz z hali. Joker był bezradny w konfrontacji z FC Kępą. Na sześć bramek wbitych przez rywali, odpowiedział tylko raz.

Druga kolejka odbędzie się dzisiaj. O godzinie 18.30 Marco zagra z Jokerem. Natomiast w kolejnych pojedynkach zmierzą się Zielone Miasto z ZTIR (dawna Sparta), Easy Net z Czaplicki Team oraz Mława Team z Oldboyami. Pauzuje FC Kępa.

I kolejka: Oldboye – Easy Net 9:2 (M. Walczak 3, M. Rogalski 3, A. Karpiński 2, A. Cybulski – D. Biranowski, T. Włodarski), Czaplicki Team – Zielone Miasto 1:8 (P. Czałyga – M. Smoliński 2, T. Maciejewski 2, M. Materski 2, S. Folga, R. Smoliński), ZtiR – Marco 0:3 (P. Kwieciński, K. Stępka 2),  Joker – FC Kępa 1:6 (Z. Krystkiewicz – N. Żółtowski 2, D. Szwarc 2, M. Skrobiński, M. Waśniewski).

RS

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

1500