Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Wypunktowani w pierwszej połowie. Bez szans w Ożarowie

Piłkarzom Mławianki nie udało się przedłużyć serii ligowych spotkań bez przegranej. Po dwóch zwycięstwach i takiej samej ilości remisów, w Ożarowie Mazowieckim podopieczni Zbigniewa Kaczmarka musieli przełknąć gorycz porażki.

Wszystko przesądził pierwszy kwadrans konfrontacji. Mało skoncentrowani mławianie pozwolili sobie wbić w tak krótkim czasie aż trzy gole. Gdy w 27. minucie stracili kolejnego, stało się jasne, że o końcowym sukcesie mogą zapomnieć.

Pozostała walka o honor i to udało się osiągnąć. Po przerwie na boisku pojawił się Piotr Melchinkiewicz i już parę chwil później wpisał się na listę strzelców. W pole karne dośrodkował Michał Stryjewski, a rezerwowy tego dnia napastnik popisał się celnym strzałem głową.

Gdy w 75. minucie mławianie wywalczyli rzut karny, mogło się wydawać, że spróbują jeszcze powalczyć z gospodarzami. Jakub Wróblewski padł na murawę, a arbiter wskazał na „wapno”. Celnym uderzeniem z jedenastu metrów popisał się Maciej Rogalski.

Niestety także po przerwie ożarowianie potrafili znaleźć sposób na pokonanie Adriana Serowca. Trafili do siatki dwukrotnie, co sprawiło, że zakończyli spotkanie z wynikiem aż 6:2. Dla naszych reprezentantów to najbardziej dotkliwa porażka w sezonie.

W kolejnym spotkaniu Mławianka zmierzy się w Mławie z KS Łomianki. Spotkanie odbędzie się w sobotę 26 maja, pierwszy gwizdek zabrzmi o godzinie 16.

Ożarowianka Ożarów Mazowiecki  – MKS Mławianka Mława 6:2 (4:0)

Mławianka: Serowiec – Drzewiecki (80. Jaworski), Koprucki, Wodzyński, Litun, Pocieżnicki (50. Melchinkiewicz), Rogalski, Tomczak, Stryjewski, Samluk, Wróblewski

Pozostałe wyniki: Łomianki – Błękitni 3:0 – walkower, Bug – Mazur 1:1, Ciechanów – Huragan 1:2, Dolcan – Drukarz 3:1, Mazovia – Przasnysz 1:0, Pogoń II – Korona 0:1, Wisła II – pauza.