Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Czytanie ze zrozumieniem nie należy do łatwych umiejętności


Czytanie ze zrozumieniem nie należy do łatwych umiejętności. Polega na rozumieniu słów i związków frazeologicznych, zrozumieniu informacji ukrytej w danym komunikacie , tekście. Rozumienie czytanego tekstu wzbogaca myślenie dziecka,uczy postrzegania świata, daje młodemu czytelnikowi możliwość wyrażenia własnej opinii na określony temat.

Wesprzyj Bartłomieja
Reklama


15 maja w SP 7 odbyła się druga edycja konkursu sprawdzającego umiejętności czytania ze zrozumieniem wśród uczniów klas trzecich . Organizatorkami konkursu są panie Dorota Dalka i Barbara Lisiecka. Do  konkursu przystąpiło 26 uczniów z mławskich szkół podstawowych z powiatu mławskiego.

Już wkrótce spotkamy się ponownie na uroczystym podsumowaniu wyników. Będą one zapewne wspaniałe, ponieważ uczestnicy z wielkim zaangażowaniem wykonywali wszystkie zadania.

źródło i fot. SP 7

Nie wybrano galeria lub galeria została usunięta

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x