Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Zaproszenie na koncert „Ignacy Paderewski – artysta i mąż stanu”


Z okazji setnej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości zapraszamy mławian ma spotkanie z twórczością kompozytora, pianisty i premiera niepodległej Polski – Ignacego Jana Paderewskiego.

Sprzedam Piec


Już 23 maja na scenie Miejskiego Domu Kultury zaprezentują się instrumentaliści oraz tancerze Baletu Dworskiego CRACOVIA DANZA. Melomani bliżej przyjrzą się nie tylko dokonaniom artysty, ale dowiedzą się jak przebiegała jego droga twórcza oraz kim były osoby, które go inspirowały. Biografia Paderewskiego stanowi żywy przykład na to, jak wiele może osiągnąć człowiek o skromnym pochodzeniu, ale wyjątkowych talentach i rygorystycznej pracy. Na tę muzyczną lekcję o sławnym Polaku i mężu stanu prosimy zarezerwować czas o godz. 18.00. Spotkanie odbędzie się tradycyjnie w sali kina Kosmos.

źródło: MDK Mława

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x