Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
LOK Mława
Logo
meblolux

Wypadek na obrzeżach Szydłowa


Dziś kilka minut przed godziną ósmą, kierowca VW Passata z niewiadomych na razie przyczyn zjechał z pasa drogowego i wjechał do rowu. Na miejscu zdarzenia są strażacy i policja. Pomocy medycznej kierowcy samochodu udziela zespół ratownictwa medycznego.Trasa jest przejezdna.


Katolickie Liceum Ogólnokształcące w Mławie najlepsze liceum na północnym Mazowszu

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

5
KOMENTARZE

avatar
1500
Słuchacz
Gość
Słuchacz

Z tego co widzę auto to kierowca nie był skóry do wolnej jazdy, bardzo często mijałam się z nim na bocznych drogach ,dla niego zdjęcie nogi z gazu podczas mijania chyba było nie wskazane,zdążyło się tak że sama musiałam ustąpić mistrzowi kierownicy drogi.(moge się mylic po przez skojarzenia auta).

Świadek
Gość
Świadek

Na szczęście ten kierowca jechał bardzo wolno i dlatego sie to tylko tak skończyło ponieważ auto poprostu sie zsunęło do rowu ,inaczej by z impetem wjechal w inny pojazd lub drzewo.Każdy kierowca może stracić przytomność za kierownicą !!!.

Anonim
Gość
Anonim

Tam akurat drzew nie ma, a może i akurat nie jechał żaden samochód. Nie podpisuj się przynajmniej jako świadek, bo świadkiem nie byłeś.

Smiechnasali
Gość
Smiechnasali

Nie no oszukał grawitację i przyciąganie ziemskie. Fizykom to się nie snilo

Kierowca
Gość
Kierowca

Kierowca nie zwrócił uwagi na znak znajdujący się pod tablicą informującą o rozpoczęciu miejscowości. Niestety nasi drogowcy z braku pieniędzy łatali dziury poprzez lanie lepiku i sypanie tak zwanego kamiennego grysiku niestety jest to bardzo śliska sprawa czego efekt widzimy. Kierowcy patrzcie na znaki nie jeździjmy na pamięć,

Świadek
Gość
Świadek

Proponuję takich głupot nie wypisywać bo kierowca zemdłał za kierownicą i żadne znaki mu tego nie zakażą .Na niektóre rzeczy nie mamy wpływu.