Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Puchar ETTU dla Dekorglassu Działdowo


Ogromny sukces tenisistów Dekorglassu Działdowo.  Po raz drugi pokonali 3:1 francuski Chartres i zdobyli Puchar Europejskiej Unii Tenisa Stołowego (ETTU).

Sprzedam Piec


Swoje mecze wygrali: Wong Chun Ting i Wang Yang i Jiri Vrablik, a Pawła Fertikowskiego pokonał Szwed Paer Gerell. Było to już drugie zwycięstwo działdowian w finałowym dwumeczu z Chartres ASTT. Wynik pierwszego spotkania na wyjeździe był identyczny: 3:1 dla podopiecznych trenera Piotra Kołacińskiego.

To historyczny sukces działdowskiego klubu, który jako pierwszy z polskich klubów sięgnął po to trofeum w rozgrywkach drużyn męskich. W 2015 roku zdobywczyniami Pucharu ETTA tenisistek stołowych była natomiast drużyna KTS SPAR-Zamek Tarnobrzeg.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x