Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
lotos subway mlawa
Logo
Inkubator Mława szkolenia

Toaleta publiczna przy ul. Wigury tymczasowo nieczynna


W związku z trwającymi obecnie robotami budowlanymi wokół „handlowca” (rewitalizacja placu 3 Maja), do niedzieli 20 maja włącznie publiczny szalet przy ul. Wigury będzie nieczynny. Przepraszamy za wszelkie niedogodności i prosimy o korzystanie z toalet znajdujących się w pobliżu.

Słoneczne ogrody Mława

Tę przy ul. Wigury zamykamy w trosce o bezpieczeństwo użytkowników (prace budowlane i będące ich konsekwencją znaczne nierówności terenu w tym rejonie mogłyby stwarzać zagrożenie dla osób chcących skorzystać z szaletu). Prosimy o korzystanie w tym tygodniu z toi toiów w miejskim parku lub toalety w ratuszu.

źródło: UMM

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

3
KOMENTARZE

1500
mławianka

Skoro ratusz tak ładnie zaprasza na siusiu, to grzechem będzie nie skorzystać.

Anonimowo

Bedzie okazja otworzyć ze wstęga i zrobić fotke

Goścxxx

I codziennik będzie miał kolejny artykuł 😀 O kiblu