Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
koparki koparko-ładowarki szkolenia kursy egazmina państwowy Mława
Logo
Upominki Handmade Lucky&Berry

Rusza VII edycja programu profilaktycznego „Bezpieczna Mławianka”


Rusza VII edycja programu profilaktycznego „Bezpieczna Mławianka”. Program autorstwa mławskiej policji od kilku już lat cieszy się dużym uznaniem i  zainteresowaniem mieszkanek powiatu mławskiego. Kurs samoobrony dla kobiet, połączony z zajęciami warsztatowymi jest całkowicie bezpłatny.

jmj7 czyszczenie kostki brukowej i elewacji Mława i okolice
Reklama


Zgłoszenia przyjmowane są od dziś do 23 maja 2018 roku do godz.1400 lub do wyczerpania miejsc. Z uwagi na bezpieczeństwo, w  kursie mogą wziąć udział maksymalnie 22 panie. Wszystkie panie, na czas trwania kursu, zostaną bezpłatnie ubezpieczone.

Oficjalne rozpoczęcie kursu odbędzie się 23 maja 2018 roku o godz. 1800 w sali konferencyjnej Mławskiej Hali Sportowej przy ul. Piłsudskiego 33a. Zajęcia będą trwały do 27 czerwca.

Organizatorem VII edycji lokalnego programu, skierowanego do wszystkich mieszkanek powiatu jest Starosta Mławski oraz Zespół Ośrodków Wsparcia w Mławie.

W ramach zaproponowanych zajęć Kursantki pod okiem instruktora trenować będą  proste i skuteczne techniki samoobrony. Zajęcia poprowadzi 4 dan aikido Paweł Ziemlewicz.Poza treningami, dla uczestniczek kursu zaplanowano interesujące warsztaty z psychologiem,  warsztaty z mistrzem fryzjerstwa, specjalistą trychologiem Marią Marlęgą. W ramach zajęć radzenia sobie ze stresem Amal Ali poprowadzi zumbę. W planie kursu już tradycyjnie będą także  spotkanie z funkcjonariuszami straży pożarnej. Strażacy uczyć będą panie udzielania pierwszej pomocy.

Współorganizatorem VII edycji programu jest  Mławska Hala Sportowa, Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej, Komenda Powiatowa PSP w Mławie, MSalon Maria Marlęga, Spa Amal Ali oraz AIKIDO HIDOKAN Mława.  Zajęcia z technik samoobrony poprowadzi doświadczony trener Paweł Ziemlewicz, 4 dan aikido, który związany jest z programem „Bezpieczna Mławianka” od początku jego powstania.

Aby wziąć udział w kursie i dołączyć do grona Bezpiecznych Mławianek należy?

 – Zgłosić swój udział, dzwoniąc pod numer  23 654 52 29

źródło: ZOW Mława

Udostępnij:
Media Expert Mława
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

2
KOMENTARZE

avatar
1500
Julka
Gość
Julka

Jest to jakiś pomysł. „Bezpieczny Mławiak”

Leszek Nowak
Gość
Leszek Nowak

A kiedy będzie kurs dla mężczyzn? 🙂