Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Rusza VII edycja programu profilaktycznego „Bezpieczna Mławianka”


Rusza VII edycja programu profilaktycznego „Bezpieczna Mławianka”. Program autorstwa mławskiej policji od kilku już lat cieszy się dużym uznaniem i  zainteresowaniem mieszkanek powiatu mławskiego. Kurs samoobrony dla kobiet, połączony z zajęciami warsztatowymi jest całkowicie bezpłatny.


Zgłoszenia przyjmowane są od dziś do 23 maja 2018 roku do godz.1400 lub do wyczerpania miejsc. Z uwagi na bezpieczeństwo, w  kursie mogą wziąć udział maksymalnie 22 panie. Wszystkie panie, na czas trwania kursu, zostaną bezpłatnie ubezpieczone.

Oficjalne rozpoczęcie kursu odbędzie się 23 maja 2018 roku o godz. 1800 w sali konferencyjnej Mławskiej Hali Sportowej przy ul. Piłsudskiego 33a. Zajęcia będą trwały do 27 czerwca.

Organizatorem VII edycji lokalnego programu, skierowanego do wszystkich mieszkanek powiatu jest Starosta Mławski oraz Zespół Ośrodków Wsparcia w Mławie.

W ramach zaproponowanych zajęć Kursantki pod okiem instruktora trenować będą  proste i skuteczne techniki samoobrony. Zajęcia poprowadzi 4 dan aikido Paweł Ziemlewicz.Poza treningami, dla uczestniczek kursu zaplanowano interesujące warsztaty z psychologiem,  warsztaty z mistrzem fryzjerstwa, specjalistą trychologiem Marią Marlęgą. W ramach zajęć radzenia sobie ze stresem Amal Ali poprowadzi zumbę. W planie kursu już tradycyjnie będą także  spotkanie z funkcjonariuszami straży pożarnej. Strażacy uczyć będą panie udzielania pierwszej pomocy.

Współorganizatorem VII edycji programu jest  Mławska Hala Sportowa, Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej, Komenda Powiatowa PSP w Mławie, MSalon Maria Marlęga, Spa Amal Ali oraz AIKIDO HIDOKAN Mława.  Zajęcia z technik samoobrony poprowadzi doświadczony trener Paweł Ziemlewicz, 4 dan aikido, który związany jest z programem „Bezpieczna Mławianka” od początku jego powstania.

Aby wziąć udział w kursie i dołączyć do grona Bezpiecznych Mławianek należy?

 – Zgłosić swój udział, dzwoniąc pod numer  23 654 52 29

źródło: ZOW Mława

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
2 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Julka
Julka
6 lata temu

Jest to jakiś pomysł. „Bezpieczny Mławiak”

Leszek Nowak
Leszek Nowak
6 lata temu

A kiedy będzie kurs dla mężczyzn? 🙂

2
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x