Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Pierwsze podium w sezonie. Rodzeństwo na starcie


Trudny jest początek sezonu  mławskiego kolarza Bartosza Grędzińskiego, specjalizującego się w jeździe po trudnym terenie. Przez kontuzję stracił kilka wyścigów, natomiast w tych, w których uczestniczył, nie mógł pokazać pełni swoich możliwości.

Wesprzyj Bartłomieja
Reklama


– Nie wiem z czego wynikło to zapalenie mięśnia. Może za dużo trenowałem w okresie przygotowawczym. W każdym razie leczenie trwa bardzo długo. Nadal nie jestem w pełni sprawny, ale mimo bólu próbuję walczyć – podkreśla reprezentant Kross Staff Team.

W Nadarzynie stanął na starcie zawodów w ramach Poland Bike Marathon. Łatwo nie było, bowiem organizatorzy przygotowali trudną trasę, najeżoną przeszkodami terenowymi. Dodatkowo zmagania na dystansie Max wymagały pokonania odcinka o długości 51 kilometrów.

Bartosz dojechał do mety w czasie: jedna godzina, czterdzieści trzy minuty i dziewiętnaście sekund. Ten wynik wystarczył do zajęcia czwartego miejsca w klasyfikacji generalnej. Triumfował Kamil Kuszmider z Wyszkowa (mławianina pokonał o ponad minutę). Za to w kategorii wiekowej M2 Grędziński był drugi – to premierowe podium w tegorocznej batalii.

W zawodach rywalizowało także rodzeństwo Gruszewskich. Oboje walczyli na dystansie Fan (9 kilometrów). Hadrian finiszował wśród mężczyzn na czwartej pozycji, natomiast jego siostra Zuzanna była piąta wśród kobiet – w kategorii D3 cieszyła się z trzeciej pozycji wśród rówieśniczek.

RS

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x