Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Świerkowe Wzgórze Mława ul. Zabrody Osiedle domy działki
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie
Marek Kiełbiński PiS wybory 2019

Wkra, mamy problem. Dwie porażki z rzędu


Jolanta Karpińska pozycja 19 PiS Powiat Mławski zasługuje na posła wybory 2019


Miniony tydzień okazał się fatalny dla radzanowskiej Wkry. Dwie porażki z rzędu sprawiły, że podopieczni Andrzeja Wąsowskiego musieli się pożegnać z fotelem lidera B-klasy. Dla przypomnienia plasowali się na nim od końca października.

Ostatnie tygodnie nie są udane dla radzanowian. Wydawało się, że wpadka z rezerwami imienniczki z Żuromin jest tylko wypadkiem przy pracy. Tym bardziej, że przyszedł sukces w derbach powiatu mławskiego. Tamka Dzierzgowo okazała się słabsza, choć mecz mógł się skończyć różnie. Grający trener rywali nie potrafił bowiem wykorzystać rzutu karnego. Skuteczną interwencją popisał się bramkarz Hubert Żółtowski.

Jednak w minionym tygodniu już nic nie uratowało reprezentantów Wkry. W środę 9 maja polegli w zaległym meczu z rezerwami Żbik Nasielsk aż 2:5. Tylu bramek w sezonie jeszcze nie stracili. Na nic się zdały celne strzały w wykonaniu Zbigniewa Kalinowskiego i Krzysztofa Dziurlikowskiego. Poniesionych wcześniej strat nie dało się już odrobić.

Odmiany złego losu nie przyniosła konfrontacja z GKS-em Gumino. W 43. minucie Daniel Ziółkowski otworzył co prawda wynik spotkania, jednak początek drugiej połowy okazał się fatalny dla radzanowian. Stracone trzy bramki sprawiły, że trafienie z końcówki batalii Pawła Brdaka było jedynie na otarcie łez.

Dzierzgowska Tamka walczyła na wyjeździe z Gladiatorem Słoszewo. Padło siedem goli, ale tylko dwa strzelili nasi gracze. Na listę strzelców wpisali się Jacek Szypulski i Marek Nadrowski.

Wkra Radzanów – GKS Gumino 2:3 (1:0)

Wkra: Żółtowski – Grzywacz, A. Ziółkowski, Walesiak, Pieńkowski, Sowiński (70. Dziurlikowski), Kalinowski, Czernik, Brdak, Piórkowski (65. Bieniewicz), D. Ziółkowski

Gladiator Słoszewo – Tamka Dzierzgowo 5:2 (3:1)

Tamka: Sobiecki – Nadrowski, Puźmirowski, Krajewski, Lignowski, Czaplicki (70. Woźniak), Dąbrowski, Wójtowicz, Grzybowski, Zbysiński, Szypulski

Żbik II Nasielsk – Wkra  Radzanów 5:2 (3:0)
Pozostałe wyniki XVIII kolejki: Żbik II – Nadnarwianka II 3:0 – walkower, Wkra II – Gryf 2:2, Orlęta – Pełta 1:5, Opia – pauza

XIX kolejka (19-20 maja): Nadnarwianka II Pułtusk  – Tamka Dzierzgowo, Gladiator Słoszewo – Wkra Radzanów.

RS

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

avatar
1500