Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Nikolas Napierski zwycięzcą międzyszkolnego konkursu z języka angielskiego


Nicolas Napierski uczeń Klasy IV Szkoły Podstawowej nr 2  im. Mikołaja Kopernik zajął I miejsce wśród uczniów klas czwartych w międzyszkolnym konkursie z języka angielskiego „English Masters” zorganizowanym przez Katolicką Szkołę Podstawową w Mławie.

Sprzedam Piec


W konkursie wzięli udział przedstawiciele wszystkich mławskich szkół podstawowych.

Nicolas świetnie poradził sobie na etapie szkolnym a także i międzyszkolnym, w którym zdobył 35 punktów na 48. Nie bez znaczenia jest fakt, że uczniowie klas czwartych, piątych i szóstych pisali ten sam test.

Jesteśmy dumni z Nicolasa i życzymy mu dalszych sukcesów w konkursach z języka angielskiego i nie tylko.

źródło i fot. SP nr 2

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x