Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Martyna Michalska laureatką ogólnopolskiego konkursu „Jakie znasz zawody”


Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 3 w Mławie wzięli udział w  ogólnopolskim konkursie „Jakie znasz zawody?”, którego realizatorem jest Wielkopolska Izba Rzemieślnicza w Poznaniu, natomiast organizatorem Związek Rzemiosła Polskiego w Warszawie. Konkurs organizowany był pod patronatem MEN oraz MKO.

Wesprzyj Bartłomieja
Reklama


Konkurs polegał na przedstawieniu w formie plastycznej bądź fotograficznej jednego z wybranych zawodów rzemieślniczych. Celem konkursu było kształtowanie pozytywnego wizerunku pracy zawodowej i  promowanie wiedzy o rynku pracy. Jego szczególną wartością jest wczesna edukacja o zawodach i propagowanie szacunku dla pracy. W konkursie wzięło udział ponad 300 uczniów szkół podstawowych i przedszkoli. Praca naszej uczennicy Martyny Michalskiej z klasy VII a została doceniona przez jury. Niedawno odbyło się uroczyste podsumowanie konkursu, na którym Martyna otrzymała nagrodę z rąk Mazowieckiego Kuratora Oświaty Aureli Michałowskiej oraz prezesa Mazowieckiej Izby Rzemiosła i Przedsiębiorczości Edwarda Tomasza Połaskiego. Gratulujemy Martynie oraz pozostałym uczniom naszej szkoły, którzy wzięli udział w konkursie.

źródło i fot. SP nr 3

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x