Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

„Podaj dobro dalej” spotkanie w Zawadach


Nie bójmy się jesieni – może być urok w niej” – takie słowa na zakończenie spotkania integracyjno-aktywizującego usłyszeli seniorzy, którzy 10 maja 2018 r. spotkali się w Szkole Podstawowej w Zawadach, by wspólnie stwierdzić, że starość to przede wszystkim radość.

Spotkanie zorganizowane było przez opiekuna i przedstawicieli Szkolnego Koła Wolontariatu w ramach szkolnej akcji Starość nie i radość inspirowanej ogólnopolskim projektem Podaj dobro dalej.

W pierwszej części spotkania zebrani goście mogli podziwiać talenty muzyczne i aktorskie uczniów naszej szkoły. Występy nagrodzone zostały uśmiechami i gromkimi brawami. Czas przerwy zarezerwowany był na rozmowy, kawę i herbatę oraz słodki poczęstunek.

W drugiej części akcji seniorzy mieli okazję spotkać się z zaproszonymi przez panią Dyrektor przedstawicielami Klubu Seniora w Szreńsku. Pani Teresa Sobolewska, prezes klubu, przybliżyła uczestnikom ideę działania Klubu Seniora oraz zachęcała do podejmowania podobnych inicjatyw. Następnie wszyscy goście otrzymali medale Aktywnego Seniora. Spotkanie zakończyła pani Barbara Stańczak, dyrektor szkoły, która podziękowała wszystkim za przybycie i zaprosiła do zwiedzania obiektów szkoły.

autor i fot.: SP w Zawadach

Nie wybrano galeria lub galeria została usunięta

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x