Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Alsen komputery kasy fiskalne Mława
Logo
meblolux

Rodzinne śpiewanie w przedszkolu na Hożej


Już po raz trzeci Miejskie Przedszkole Samorządowe nr 3 z powodzeniem organizuje w swoich murach Konkurs Piosenki Przedszkolnej w formule rodzinnego śpiewania. Choć to nie takie proste, zaprezentować się – nawet przy wsparciu mamy, taty czy kogoś z rodziny -przed szeroką publicznością, to chętnych do udziału w konkursie nie brakuje. Tak było również w tegorocznej edycji konkursu, która odbyła się wczoraj (14 maja).

Słoneczne ogrody Mława

Występujące solistki, duety i tercety świetnie przygotowały się do prezentacji na przedszkolnej scenie. Repertuar był słuchaczom doskonale znany, czasem sala podśpiewywała sobie razem z wykonawcami przedszkolne szlagiery. Najmłodsi artyści prezentowali swoją wersję piosenek śpiewając z podkładem, a czasem z akompaniamentem kogoś z bliskich, dodatkowo przebrani w stroje dostosowane do jej treści. I mimo, że zarówno jury konkursowe było przyjazne, jak i koleżanki i koledzy z publiczności  gorąco oklaskiwali wykonawców, to zdarzyło się czasem niektórym już przy mikrofonie dać się zjeść tremie. Jury doceniło długie godziny domowych przygotować do występu na scenie przyznając wszystkim równorzędne nagrody. Zapraszamy na fotorelację!

JK

« 1 z 4 »
Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

1
KOMENTARZE

1500
mama Kasia

Super, dziękujemy redakcji za te piękne zdjęcia! Będzie wspaniała pamiątka 🙂