Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Michalina Wodzyńska i Antoni Bazyl najlepsi w konkursie recytatorskim „Brzechwa dzieciom”


W dniu 14.05.2018 r. odbyła się pierwsza edycja Szkolnego Konkursu Recytatorskiego pod hasłem „Brzechwa dzieciom”. Konkurs skierowany był dla klas 0-I i przystąpiło do niego 19 uczniów, którzy recytowali wybrane przez siebie utwory Jana Brzechwy.

Wesprzyj Bartłomieja
Reklama


Celem konkursu było popularyzowanie twórczości Jana Brzechwy, rozwijanie zainteresowań poetyckich dzieci, uwrażliwienie na piękno poezji oraz rozwijanie zdolności artystycznych. Mimo ogromnej tremy wszyscy uczestnicy wypadli świetnie prezentując swoje talenty recytatorskie. Publiczność oklaskiwała gromkimi brawami wszystkich biorących udział w konkursie. Komisja konkursowa wnikliwie wysłuchała młodych recytatorów i wyłoniła następujących zwycięzców:

I miejsce:

Michalina Wodzyńska Ia

Antonii Bazyl Ib

II miejsce:

Kaja Sadłos Ib

Piotr Olencki Ib

III miejsce:

Aleksandra Błaszkiewicz Ib

Michał Grabowski Oa

Wyróżnienia:

Filip Rudnicki Oa

Maksymilian Cecelski Ia

Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz upominki. Występującym recytatorom serdecznie dziękujemy  i zachęcamy do udziału w konkursie za rok!

źródło i fot. SP nr 3

Nie wybrano galeria lub galeria została usunięta

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x