Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
meblolux

U sąsiadów. 14-latek wybił kamieniem szybę w pociągu


fot. ilustracyjne; codziennikmlawski.pl

Ciechanowscy policjanci ustalili i zatrzymali 14-latka, który wybił kamieniem szybę w pociągu. Za swoje zachowanie odpowie przed sądem rodzinnym.

Do zdarzenia doszło w ostatni piątek około godz. 11:50 w m. Gołotczyzna. Dyżurny ciechanowskiej policji otrzymał zgłoszenie, że w rejonie stacji PKP doszło do uszkodzenia szyby w pociągu. Podjęte przez policjantów czynności pozwoliły na szybkie ustalenie personaliów mężczyzny, który z wiaduktu w Gołotczyźnie rzucał kamieniami w przejeżdżający pociąg. Był to 14-letni mieszkaniec gminy Sońsk. Jak ustalili policjanci nastolatek w tym dniu nie był w szkole, a wolny czas wykorzystał na zabawę w wandala. 14-latek teraz za swoje zachowanie odpowie przed sądem.

źródło: kom. Jolanta Bym/KPP Ciechanów

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapoznaj się ze szczegółami TUTAJ

KOMENTARZE

2 - liczba komentarzy w artykule "U sąsiadów. 14-latek wybił kamieniem szybę w pociągu"

avatar
1500
Sortuj:   najnowsze | najstarsze | najwyżej oceniane
Czytelniczka
Gość

Kiedyś chłopcy w jego wieku walczyli o naszą wolność… Dziś młodzież BARDZO się nudzi! SZKODA, że jest dużo agresji wśród tak młodych ludzi.

Kał
Gość

Pijany pewnie był

wpDiscuz